Dotacje unijne

Serwis BudujemyFirme.pl oferuje usługi w zakresie pozyskania dofinansowania unijnego dla:
1) Klientów indywidualnych, czyli dotacje na założenie działalności gospodarczej,
2) Firm, czyli dotacje na rozwój.


Opis poszczególnych usług znajduje się poniżej.


Klienci indywidualni

Stworzyliśmy na rynku kompleksową ofertę związaną z pozyskiwaniem dotacji z Unii Europejskiej na start wymarzonej firmy. Jeżeli jesteś osobą bezrobotną i chcesz założyć swoją firmę lub pracujesz i myślisz o własnym biznesie możemy pomóc Ci w wyborze najlepszego rodzaju dotacji, napiszemy dla Ciebie wniosek oraz jeśli dany program tego wymaga także napiszemy biznes plan. Otrzymasz od nas także niezbędną wiedzę jak zacząć prowadzić własną działalność, jak wybrać najlepszą dla siebie formę opodatkowania i jaką strategię marketingową wdrożyć, aby pozyskać jak najwięcej klientów.

Procedura ubiegania się o dotacje jest skomplikowana i dość łatwo jest popełnić mały błąd, przez który Twój wniosek może zostać odrzucony. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy przypilnują, aby cały proces pozyskiwania dotacji przebiegł sprawnie i szybko. W ciągu tylko ostatniego roku pozyskaliśmy dotacje dla ponad 200 osób, które w tej chwili z powodzeniem prowadzą własne przedsiębiorstwa, dlatego też dziś możemy Ci dać gwarancję naszej skuteczności. Wielu klientów przychodzi do nas z polecenia, najlepszą rekomendacją jest także sam serwis budujemyfirme.pl, który prowadzimy.

Współpraca wygląda następująco:

Etap I.
Po indywidualnych konsultacjach i ustaleniu warunków podpisujemy umowę, która dokładnie precyzuje elementy naszej przyszłej współpracy.

Etap II. Za nasze usługi pobieramy wynagrodzenie w dwóch etapach, co zabezpiecza interesy obu stron, Twoje i nasze.
a) Pierwsza Rata 50% wartości wynagrodzenia w umowie, płacona jest w 7 dni od popisania umowy,
b) Druga Rata - 50% wartości wynagrodzenia w umowie, płacona jest w 7 dni od daty wystawienia drugiej faktury pod koniec ostatniego etapu współpracy.

Można także zapłacić za wszystko z góry. Jednorazowa opłata pokrywająca koszty przygotowania odpowiednich dokumentów (wniosku, biznesplanu) oraz niezbędnego doradztwa w zakresie założenia działalności i pozyskania dotacji.

Dotacja nigdy nie jest pewna na 100%, wnioski i biznesplany oceniają niezależne komisje, w których zasiadają ludzie, którzy z wiadomych tylko sobie powodów mogą negatywnie ocenić nawet najlepszy pomysł na biznes i biznesplan. Nasze doświadczenie sprawia, że dotacje w ponad 90% przypadków udaje nam się pozyskać za pierwszym razem (w przypadku niektórych programów jest to nawet 100%). Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu tak by się nie stało, bez żadnych dodatkowych opłat dokonamy odpowiednich korekt w dokumentacji, dzięki czemu możliwe będzie staranie się o dotację jeszcze raz.

Etap III. W ramach podpisanej umowy wykonujemy dla Ciebie wszystko, co związane jest z przygotowaniem dokumentów pod dotacje (przygotowujemy biznesplan, wniosek oraz wszystkie wymagane załączniki), a także udzielamy Ci niezbędnych konsultacji, zarówno w kwestiach uzyskania dotacji jak i tych związanych z uruchomieniem i prowadzeniem własnej firmy. Twoim zadaniem będzie jedynie złożenie przygotowanych przez nas dokumentów w instytucji odpowiedzialnej za realizację danego programu (w tym zakresie także Cię pokierujemy)

Etap IV. Cały czas monitorujemy terminy naborów na konkretne programy, tak abyś mógł lub abyś mogła jak najszybciej otrzymać dotację i rozpocząć działalność.

Etap V. Gdy otrzymasz pozytywną decyzję możemy pomóc Ci w realizacji i rozliczeniu inwestycji.

Etap VI. Za wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT, dzięki czemu wpłacone nam pieniądze będzie można wrzucić sobie w koszty Twojej przyszłej działalności. W niektórych programach można wykorzystać do tego celu dotację, dzięki czemu korzystanie z naszych usług może Cię de facto nic nie kosztować.

Zapraszamy do współpracy. Dane kontaktowe znajdują się poniżej.


Firma

Korzystając z naszych usług w ramach pozyskania dotacji dla firm możesz liczyć na profesjonalne, indywidualne podejście, co zwiększa szansę uzyskania dotacji.


Współpraca wygląda następująco:

Etap I. Po indywidualnych konsultacjach i ustaleniu warunków podpisujemy umowę, która dokładnie precyzuje elementy naszej przyszłej współpracy. Koszty związane z przygotowaniem odpowiednich dokumentów (wniosku, biznesplanu, analiz) umożliwiających aplikowanie o dotację jest uzależniona od programu unijnego, w którym Twoja firma może aplikować oraz kwoty dotacji, o jaką zamierzasz się starać.

Etap II. Za nasze usługi pobieramy wynagrodzenie w dwóch etapach, co zabezpiecza interesy obu stron, Twoje i nasze:
a) Opłata wstępna pokrywająca koszty przygotowania odpowiednich dokumentów (wniosku, biznesplanu, załączników) oraz niezbędnego doradztwa w zakresie rozwoju działalności i pozyskania dotacji. Jej wysokość zależy od programu, w ramach którego wystartuje Twoja firma oraz wysokości inwestycji. Przeważnie są to kwoty rzędu 3-5 tys. zł netto. W przypadku, gdy nie uda nam się pozyskać dla Ciebie dotacji opłata wstępna zwrócona będzie w połowie. Istnieje ponadto możliwość zapłaty wspomnianej kwoty w dwóch ratach.
b) Nasze wynagrodzenie, które dostaniemy tylko wtedy gdy z sukcesem pozyskamy dla Ciebie dotację. Jest to od 1% do 4% wartości dotacji, którą dla Twojej firmy pozyskamy. Tutaj sprawa jest prosta - płacisz nam za efekt, więc zarabiamy tylko wtedy, gdy Ty otrzymasz dotację.

Przykład: Firma meblarska planuje inwestycje o wartości do 600 tys. zł. Koszt sporządzenia dokumentacji projektowej zostało oszacowane na poziomie 5 tys. zł (w przypadku większych inwestycji wysokość opłaty wstępnej ustalana jest indywidualnie). Dodatkowo w ramach podpisanej z nami umowy firma meblarska ma gwarancje, że w przypadku nie przyznania dotacji, pobraną wcześniej opłatę wstępną zwrócimy w połowie czyli 2,5 zł zostanie oddane firmie. W momencie, gdy dotacja zostanie przyznana pobierana jest prowizja 2% od przyznanej kwoty.

Dotacja nigdy nie jest pewna na 100%, wnioski i biznesplany oceniają niezależne komisje, w których zasiadają ludzie, którzy z wiadomych tylko sobie powodów mogą negatywnie ocenić całe przedsięwzięcie. Nasze doświadczenie sprawia, że dotacje w ponad 60% przypadków udaje nam się pozyskać za pierwszym razem (w przypadku niektórych programów jest to nawet 70%). Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu tak by się nie stało, bez żadnych dodatkowych opłat dokonamy odpowiednich korekt w dokumentacji, dzięki czemu możliwe będzie staranie się o dotację jeszcze raz.

Etap III. W ramach podpisanej umowy wykonujemy dla Ciebie wszystko, co związane jest z przygotowaniem dokumentów pod dotacje (przygotowujemy biznesplan, wniosek oraz wszystkie wymagane załączniki), a także udzielamy Ci niezbędnych konsultacji, zarówno w kwestiach uzyskania dotacji jak i tych związanych z rozwojem i prowadzeniem własnej firmy. Cały projekt realizowany będzie przez wieloosobowy zespół projektowy firmy Mikrokonsulitng, właściciela serwisu budujemyfirme.pl. tak, aby był on dla Ciebie jak najbardziej korzystny. W ramach serwisu Budujemyfirme.pl

Etap IV. Cały czas monitorujemy terminy naborów na konkretne programy, tak aby Twoja firma mogła jak najszybciej otrzymać dotację i podjąć planowane inwestycje.

Etap V. Gdy otrzymasz pozytywną decyzję możemy także pomóc Ci w realizacji i rozliczeniu inwestycji.

Etap VI. Za wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT, dzięki czemu wpłacone nam pieniądze będzie można wrzucić sobie w koszty Twojej działalności. W niektórych programach można wykorzystać do tego celu dotację, dzięki czemu korzystanie z naszych usług może Cię de facto nic nie kosztować.

Jeśli masz dalsze pytania, bądą jesteś zainteresowany/a ofertą to prosimy o kontakt.
współpracujemy z księgowymi, doradcami podatkowymi, radcami prawnymi i innymi specjalistami z różnych branż. Twoim zadaniem będzie jedynie złożenie przygotowanych przez nas dokumentów w instytucji odpowiedzialnej za realizację danego programu (w tym zakresie także Cię pokierujemy).

Dane kontaktowe:

            Serwis BudujemyFirme.pl
           
ul. św. Filipa 23/3
            Kraków 31-150

            Kom.:
793 024 625

            E-mail: doradca@budujemyfirme.pl - zamówienia, zlecenia, współpraca,


            04 1140 2017 0000 4602 0849 6806
            MultiBank


W razie pytań, zamówień prosimy o kontakt z naszymi doradcami serwisu BudujemyFirme.pl:

Powrót
W razie pytań prosimy o kontakt:

Tel: 793 024 625
E-mail: doradca@budujemyfirme.pl

Nasze e-booki:

Dotacje dla firm: Zachodniopomorskie

Dotacje unijne w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych Dotacje unijne dla polskich przedsiębiorców przewidziane na lata 2007 – 2013 będzie się odbywało zgodnie z zasadami regionalnej pomocy inwestycyjnej. Przewidu

Czytaj więcej...
Dotacje dla firm: Zachodniopomorskie

Newsletter