O nas

Witamy Państwa na naszej nowej stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że skoro znaleźli się Państwo tutaj, to tematyka naszego serwisu nie jest Wam obojętna. Dołoży my wszelkich starań, aby nasze artykuły, poradniki, usługi były odpowiedzią na Wasze potrzeby, aby ułatwiły Waszą drogę ku stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie.


Dlaczego BudujemyFirme.pl
Nasz serwis ma za zadanie, pomagać osobom chcącym założyć lub rozwijać własny biznes. Nieraz można usłyszeć z relacji ludzi świata biznesu, jak to małymi kroczkami buduje się firmę, inwestuje w nią, by się mogła ciągle rozwijać i zaistnieć na rynku. Nazwa BudujemyFirme.pl zawiera dwa kluczowe słowa, które jakże często powtarzają się w wyrażeniach związanych z powstawaniem i rozwojem firm. Często się mówi m.in.:
- budujemy firmę od podstaw,
- budujemy firmę przyszłości,
- budujemy firmę na miarę XXI wieku,
- budujemy firmę z charakterem,
- budujemy firmę zgodną z duchem czasu,
- budujemy firmę, która będzie dużym graczem na rynku.

Stąd też nazwa naszego serwisu: BudujemyFirme.pl

Planuje się zakup domu, wczasy, karierę, małżeństwo czy też wizję bycia rentierem. Wszystko, co robimy, przechodzi najpierw przez fazę planowania. Jeśli zamierzam zbudować dom, to robię wszystko, by spełnić swe marzenie. Najpierw staram się uzyskać odpowiednią kwotę (szukam pracy, zmieniam pracę na lepiej płatną etc.), później zarabiam, następnie inwestuję zarobione pieniądze i wreszcie - jeśli uzyskam odpowiednią kwotę - buduje wymarzony dom. Podobnie jest z biznesem, gdy mamy już plan swojego biznesu, możemy go zacząć budować od podstaw.

Nasz serwis dostarczy Ci planu, środków, narzędzi oraz doradzi jak zbudować firmę od podstaw. Po to tutaj jesteśmy.W naszym serwisie znajdziecie Państwo informacje na temat zakładania własnej działalności gospodarczej, dowiecie się jak podjąć współpracę z Aniołami Biznesu, jak wybrać źródła zewnętrznego finansowania swojej działalności, jak napisać dobry Biznes Plan, jak najlepiej inwestować własne pieniądze i wiele, wiele innych przydatnych informacji. Dodatkową zaletą jest możliwość zakupu autorskich, tworzonych przez autorów serwisu BudujemyFirme.pl e-booków, specjalnych raportów dotyczących interesujących Was zagadnień.

Nasz serwis BudujemyFirme.pl prowadzi grupa młodych, ambitnych, aktywnych społecznie i ekonomicznie ludzi. Kadra wybitnych indywidualności tworzących zgrany zespół. Stworzony przez nas serwis ma Państwu pomóc w rozwiązaniu szeregu problemów związanych z zakładaniem i prowadzeniem własnej firmy. Dodatkowo poszerzyliśmy serwis o dział Inwestycje, gdzie zamierzamy omawiać, gdzie najlepiej inwestować swoje pieniądze.


Dialog zaczyna się od zrozumienia potrzeb drugiej strony. Zapraszamy do dialogu. Oto nasz kontakt:
           

            Serwis BudujemyFirme.pl
           
ul. św. Filipa 23/3
            Kraków 31-150

            Kom.:
793 024 625

            E-mail: biuro@budujemyfirme.pl - współpraca, zamówienia, reklama


            04 1140 2017 0000 4602 0849 6806
            MultiBank


W razie pytań prosimy o kontakt z naszymi doradcami serwisu BudujemyFirme.pl:

            Tel: 793 024 625

            E-mail: doradca@budujemyfirme.pl - pytania, zlecenia

...bądź prosimy skorzystać z formularza znajdującego się poniżej.

wróć na stronę główną
W razie pytań prosimy o kontakt:

Tel: 793 024 625
E-mail: doradca@budujemyfirme.pl

Nasze e-booki:

Dotacje dla firm: Łódzkie

Dotacje unijne w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych Dotacje unijne dla polskich przedsiębiorców przewidziane na lata 2007 – 2013 będzie się odbywało zgodnie z zasadami regionalnej po

Czytaj więcej...
Dotacje dla firm: Łódzkie

Newsletter